Akcja „Daj się wkręcić”: Zbiórka nakrętek trwa nadal


Tyle nakrętek udało nam się już zebrać. Liczy na Was dalej.Zdajemy kolejny raport na naszej akcji „Daj się wkręcić”. Już ponad 30 kilogramów nakrętek trafiło do sklepu komputerowego SHIBBY, gdzie znajduje się siedziba naszej akcji. Jak powiedział nam Norbert Frączek, właściciel SHIBBY, nakrętki przynoszą dzieci, dorośli, osoby prywatne a także przedstawiciele poniatowskich firm. Taki obrót spraw przerósł nasze oczekiwania. Spodziewaliśmy się odzewu mieszkańców Poniatowej ale nie aż na taką skalę co nas oczywiście bardzo cieszy. Informujemy, że zbiórka nakrętek trwa nadal. Można je przynosić do sklepu komputerowego SHIBBY przy ul. Brzozowej 7/4 w godzinach: poniedziałek-piątek 9:00-17:00, sobota 8:00-13:00.

Cel akcji zbierania nakrętek

Akcja polega na zbieraniu plastikowych zakrętek i przekazywaniu ich w wyznaczonych punktach. W Poniatowej nie ma wyznaczonego takiego punktu. W Lublinie to Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Za uzyskane pieniądze hospicjum zakupi prezenty dla swoich podopiecznych.

Jak to możliwe, że zebrane nakrętki mogą komuś pomóc? I dlaczego akurat nakrętki?

Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia oddaje nakrętki do firmy, która przetwarza je np. na siatki. Za kilogram nakrętek w skupie można otrzymać 1 zł, a nie kilka groszy, jak w przypadku makulatury. Zbieramy nie tylko nakrętki po napojach, ale także środkach czyszczących czy dezodorantach. Im cięższa tym lepsza!

Ziarnko do ziarnka i zbierze się… Zbierajmy więc nakrętki, to nas nic nie kosztuje. Zachęćmy przedszkola, szkoły, a nawet firmy!

Mamy nadzieję, że mieszkańcy Poniatowej nadal będą nas wspierać w akcji zbierania nakrętek „Daj się wkręcić”

Więcej informacji o naszej akcji oraz lokalizacji sklepu SHIBBY dowiecie się klikając w poniższy link:

 

Dowiedz się więcej o akcji zbierania nakrętek!

 

Pierwsze 20 kg. nakrętek. Mamy już znacznie więcej!
Pierwsze 20 kg. nakrętek. Mamy już znacznie więcej!

 

 

e-Poniatowa.pl