Zmiana pokoleń na e-Poniatowa.pl. Przejmij serwis i zrób zamieszanie!!!


Logo e-Poniatowa.pl

Stało się! Po prawie pięciu latach istnienia Serwisu e-Poniatowa.pl nadszedł czas na zmianę pokoleń. Teraz każdy z Was, kto wyrazi chęć przejęcia e-Poniatowa.pl i przedstawi pomysł na dalszy los serwisu będzie mógł tchnąć w niego nowe życie. Ale od początku. Serwis e-Poniatowa.pl powstał w grudniu 2008r. z inicjatywy Tomka i Wojtka. Plany były wielkie, część z nich udało się zrealizować. Zgodnie z ideą cała dyskusja przeniesiona jest na forum, które, pomimo wzlotów i upadków żyje nadal (nie ma co ukrywać – przez te wszystkie lata na uczyliśmy się jednego – mieszkańcy Poniatowej wolą czytać niż pisać).

Czym się zajmowaliśmy przez 5 lat?

Od informowania o najważniejszych wydarzeniach w naszym mieście i okolicach, poprzez organizowanie różnego rodzaju konkursów i akcji charytatywnych (np. zbiórki nakrętek dla Mikołajka Janeczko – pierwsza zbiórka i druga zbiórka), patronaty medialne, wywiady, na wytykaniu „niedociągnięć” różnego rodzaju poniatowskim instytucjom, sprawiając, że w niektórych z nich poranna prasa rozpoczynała się od odwiedzenia e-Poniatowa.pl. Byliśmy z Wami również podczas Wyborów Samorządowych w 2010 roku. Z pewnością możemy sobie powiedzieć – spełniliśmy swój obywatelski obowiązek!

Dlaczego chcemy oddać w młodsze ręce e-Poniatowa.pl?

Ponieważ cała redakcja rozjechała się po kraju. Jak pewnie zauważyliście, w ostatnim czasie nie pojawiają się już cykliczne wpisy. Coraz mniej jest informacji o wydarzeniach itp. Szkoda nam od tak, po prostu zaprzestać informować Was co słychać w Poniatowej. W grę nie wchodzi również całkowite wyłączenie serwisu.

Komu chcemy oddać e-Poniatowa.pl

Naszą wizją jest oddanie całkowitej kontroli nad serwisem młodym, aktywnym osobom, które chciałyby poprzez e-Poniatowa.pl informować swoich rówieśników (jak i starszych) o różnego rodzaju wydarzeniach w naszym mieście. Mamy przed oczami wpisy promujące np. poniatowskich skate’ów, osób korzystających z Orlików, pływaków, członków różnych zespołów muzycznych działających na terenie Poniatowej oraz nieskończonej rzeszy osób chcących aktywnie uczestniczyć w życiu miasta!
UWAGA! Nie ograniczamy się do oddania serwisu jednej osobie lub jednej grupie – członków/właścicieli/współtwórców może być nieskończona rzesza, każdy kto chce dodać coś od siebie jest mile widziany.

Na jakich warunkach oddajemy e-Poniatowa.pl

Warunki przekazania e-Poniatowa.pl są bardzo proste. Pozostajemy nadal właścicielami domeny i serwera – nie ponosicie żadnych opłat związanych z funkcjonowaniem serwisu. Dalszy kierunek rozwoju serwisu e-Poniatowa.pl oddajemy w Wasze ręce. Na wszelki wypadek informujemy, że nie możemy tolerować wpisów pomawiających, oczerniających oraz zawierających wulgaryzmy nie tolerujemy, no ale Wy przecież w taki sposób nie chcielibyście rozwijać serwisu.

Jak zgłosić swoją chęć współtworzenia serwisu?

Wystarczy, że korzystając z poniższego formularza opiszesz nam swój pomysł na dalsze funkcjonowanie serwisu e-Poniatowa.pl Jeśli stwierdzimy, że jest w Tobie potencjał na pewno odezwiemy się do Ciebie. Nie zapomnij podać prawidłowy adres mailowy.