VI Memoriał Wielkich Czterech


Memoriał Wielkich Cztrerech20 lipca o godzinie 15 na stadionie przy ul. 11 Listopada w Poniatowej odbędzie się VI Memoriał Wielkich Czterech, czyli: Ryszarda Kuśnierza, Ryszarda Rybickiego, Grzegorza Bitkowskiego oraz Henryka Sochy.
Memoriał ten odbywa się ku pamięci sportowców, którzy poświęcili całe swoje życie piłce nożnej. Ryszard Kuśnierz i Ryszard Rybicki byli długoletnimi piłkarzami, a następnie trenerami w Sali Poniatowa. Grzegorz Bitkowski rozwinął swoją karierę piłkarską i odnosił największe sukcesy w latach 1973-1986 w Stali Poniatowa. Henryk Socha także zasłużył się w historii Stali Poniatowa – był długoletnim zawodnikiem tego klubu.
Ze względu na przyjaźń i pamięć, od sześciu lat koledzy spotykają się na sparingu piłkarskim i grają o puchar. W imprezie biorą udział drużyny z Poniatowej, Opola Lubelskiego i Wąwolnicy – są to rodzinne miejscowości skąd pochodzili zasłużeni sportowcy. Po meczach, odbywa się rodzinny piknik, gdzie zebrani wspominają swoich Wielkich Kolegów, którzy już odeszli.

Głównymi organizatorami są: Radosław Mroczkowski oraz Andrzej Mazurek przy współpracy Prezesa Stali Poniatowej.

Głównymi sponsorami memoriału są: Burmistrz Poniatowej, Grzegorz Wosik, Państwo
Słowikowie oraz Dyrektor MOSIRU w Poniatowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Memoriale !

,