Jesteśmy już z Wami 4 lata !!!


Logo e-Poniatowa.plJest nam niezmiernie miło poinformować, że jesteśmy już z Wami 4 lata. Nieoficjalnie wystartowaliśmy 27 grudnia 2008 roku, jednak za oficjalną datę startu przyjęliśmy 1 stycznia 2009 r. Przez ten okres informowaliśmy Was o przeróżnych wydarzeniach, ważnych i tych mniej ważnych. Staraliśmy się być na bieżąco w każdej dziedzinie życia mieszkańców Poniatowej. Czy nam to wychodziło oceńcie sami. Głównym naszym założeniem było stworzenie forum, gdzie każdy będzie mógł wyrazić swoje opinie na różne tematy. Chyba się udało. Przez te 4 lata forum odwiedzono ponad 263 tysiące razy. Posiadamy ponad 880 zarejestrowanych użytkowników, którzy napisali już ponad 16 tysięcy postów w ponad 1100 tematów. Zarówno forum jak i strona główna kilkukrotnie przechodziła facelifting. Cały czas zmierzamy do jak najlepszej ekspozycji prezentowanych Wam tematów.

2013 może okazać się dla e-Poniatowa.pl rokiem przełomowym. To czy tak się stanie powinniśmy wiedzieć jeszcze w tym półroczu.

Cytujemy naszą pierwszą wiadomość z 27 grudnia 2008 r.:

Jest nam miło poinformować, że nasz portal społecznościowy [doraźna domena w trakcie realizacji] naszego pięknego miasta oficjalnie zostanie uruchomiony równo z nowym 2009 rokiem.
Marzenia dwóch osób wreszcie doczekały się widocznych efektów.
Głównym naszym priorytetem będzie Forum na którym każdy będzie mógł zabrać głos, wymienić swoje poglądy z innymi użytkownikami, dowiedzieć się co słychać w naszym mieście oraz wiele innych przydatnych “funkcji”, których już dawno w sieci nie było związanego konkretnie z Poniatową.
Marzeniem zaś naszym jest stworzenie portalu informacyjnego Poniatowej na którym znajdziecie szereg ciekawych informacji, relacji z różnego rodzaju imprez, spotkań czy wydarzeń. Trudno opisać w kilku słowach do czego dążymy tworząc ten portal dlatego my pokrótce mówimy na niego kombajn informacyjny Poniatowej.
Początki zapewne będą bardzo trudne ale wierzymy, że z Waszą wspaniała pomocą uda nam się stworzyć to czego poniatowska społeczność w sieci nie miała.
Już teraz zapraszamy Was na Forum aby się wypowiedzieć na wszelkie nurtujące Was tematy. Ponieważ dopiero jesteśmy w fazie tworzenia nowych działów i tematów bardzo prosimy abyście nam pomogli i zakładali wspólnie z nami nowe tematy, które Was by interesowały.

Serdecznie zapraszamy.
Wojtek i Tomek