Akcja Zwykły Bohater – głosujemy na Michała Iwana z Poniatowej!


Michał Iwan z Poniatowej - Akcja Zwykły BohaterMichał Iwan z Poniatowej, mieszkający obecnie w Piasecznie został zgłoszony do Akcji Zwykły Bohater, prowadzoną przez Bank BPH wspólnie z TVN oraz Onet. Dzięki niej miliony Polaków mogą zobaczyć, jak wiele jest wśród zwykłych ludzi uczciwości, bohaterstwa, spontanicznej odwagi. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jurorzy wybiorą zwyciezców każdej z trzech kategorii, którzy otrzymają nagrodę w wysokości 200 tysięcy złotych.

Michał pomaga całym sercem Patrycji Jeleń, która na przejściu dla pieszych została potrącona przez samochód. Organizuje dla niej różnego rodzaju akcje charytatywne, przez co również jednoczy mieszkańców Piaseczna do wspólnego działania.

Gratulujemy i trzymamy kciuki Michale! Niech nigdy nie zabraknie Ci wytwałości w pomaganiu innym.

W najbliższym czasie Michał chce otworzyć fundację. Pomóżmy Michałowi osiągnąć cel! Szczegóły konkursu oraz głosowania znajdują się poniżej.

Obejrzyj materiał filmowy na stronie www.ZwyklyBohater.pl/zwykly-bohater-michal-iwan

 

Przeczytaj wywiad z Michałem na Onet.pl pt. Urodzony, by pomagać. „Wolę działać, niż siedzieć i narzekać” 

 

Zasady konkursu:

Wybór 9 nominowanych historii
Spośród nadesłanych zgłoszeń specjalnie powołane jury wybierze 9 historii. Ich lista zostanie ogłoszona
w jednym z odcinków programu Dzień Dobry TVN 12.11.2012 r. oraz zamieszczona na stronie akcji.

Głosowanie internautów
Po ogłoszeniu werdyktu jury przybliżymy sylwetkę każdego z nominowanych bohaterów oraz jego historię na oddzielnej podstronie na www.zwyklybohater.pl. Od 12.11.2012 r. na stronie www.zwyklybohater.pl rozpocznie się głosowanie internautów, które będzie trwać do Gali Finałowej, która rozpocznie się
o godz. 20.00 w dniu 02.12.2012 r.

Gala finałowa i głosowanie sms
Gala Finałowa rozpocznie się 02.12.2012 o godz. 20.00 w UFFICIO PRIMO w Warszawie. Transmisja z wydarzenia emitowana będzie przez telewizję TVN. Głosowanie sms rozpocznie się 12.11.2012 r. i potrwa do 02.12.2012 r. Suma głosów uzyskanych poprzez wiadomości sms oraz głosów oddanych przez internautów pozwoli wyłonić Zwycięzców – trzech Zwykłych Bohaterów.
Trzech Zwykłych Bohaterów otrzyma nagrodę w wysokości 200 000 zł każdy.
Statuetkami Fair Play nagrodzimy wszystkich Finalistów.