Rusza II edycja zbiórki nakrętek dla Mikołajka Janeczko


Mikołajek JaneczkoJest nam niezmiernie miło poinformować, że rusza II edycja zbiórki nakrętek dla Mikołajka Janeczko!

Akcja potrwa od września 2012r. do czerwca 2013r.

W tym roku, dzięki uprzejmości dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego, oraz żłobka „Tęczowy Raj” akcja „Daj się wkręcić” będzie prowadzona w tych miejscach. Poniżej znajdują się dokładnie adresy tych miejsc. Serdecznie dziękujemy!

UWAGA: Osoby, które chcą oddać nakrętki do szkoły podstawowej proszone są o przekazanie ich rodzinom/dzieciom, które uczęszczają do szkoły. Osoby postronne nie mogą wchodzić na teren szkoły.

W takim przypadku można również oddać nakrętki do żłobka „Tęczowy Raj”.

Jeżeli ktoś z Was będzie miał problem z oddaniem bądź transportem nakrętek do szkoły lub żłobka prosimy o kontakt na adres mailowy redakcja[at]e-poniatowa.pl (gdzie [at] to znak @) z informacją o ilości, adresie oraz terminie, w którym będziemy mogli od Was odebrać nakrętki bezpośrednio (preferujemy dni: sobotę i niedziele).

Mikołajek Janeczko

Masz lokal i chcesz pomóc? Przeczytaj!

Jeżeli jesteś właścicielem sklepu na terenie naszej gminy lub miasta i możesz zorganizować miejsce do zbiórki nakrętek napisz do nasz na adres mailowy redakcja[at]e-poniatowa.pl (gdzie [at] to znak @) – postaramy się jak najszybciej odpisać.

O akcji „Daj się wkręcić”

Pierwsza edycja akcji „Daj się wkręcić” rozpoczęła się w listopadzie 2010 roku. czego efektem było zebranie i oddanie 7 grudnia 2011 roku, w ręce rodziców Mikołajka 11, pełnych nakrętek worków! Jeszcze raz w imieniu Mikołajka i jego rodziców podziękować mieszkańcom Poniatowej za zaangażowanie! Mamy nadzieję, że w tym roku będzie tylko lepiej!

Więcej o pierwszej edycji oraz o Mikołajku przeczytacie w artykule pt. „Nakrętki z Poniatowej trafiły do Mikołajka

Więcej aktualności z życia Mikołajka przeczytacie na stronie www.Mikolajek.bnx.pl

Mikołajek Janeczko

Plakat:

Mikołajek Janeczko