Samoloty nad Poniatową


Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone Iskty z DęblinaNad nasze miasto powróciły loty „perełek polskiego lotnictwa”, czyli Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone Iskry z Dęblina. Mieszkańcy naszego miasta już kilkukrotnie mieli okazję podziwiać wspaniały pokaz w wykonaniu tego zespołu. Tak samo było również w minioną niedziele, kiedy to Biało-Czerwone Iskry wykonały lot z zasobnikami smugowymi pozostawiając na niebie biało-czerwone barwy. Coś pięknego. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Biało-Czerwonych Iskier www.BialoCzerwoneIskry.eu

Poniżej znajdują się zdjęcia z ostatniego przelotu Zespołu Akrobacyjnego Biało-Czerwone Iskry :

Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone Iskty z Dęblina

Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone Iskty z Dęblina

Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone Iskty z Dęblina

e-Poniatowa.pl