Jubileuszowe koszulki i szaliki Stali Poniatowa. Zapisy trwają.


Jubileuszowe koszulki oraz szaliki Stali PoniatowaInformujemy, że rozpoczęliśmy zapisy na jubileuszowe koszulki oraz szaliki Stali Poniatowa wydane z okazji obchodów 60-lecia istnienia klubu. Zapisy będą trwać maksymalnie 2-3 tygodnie i będą prowadzone w Sklepie Komputerowym SHIBBY przy ul. Brzozowej 7/4 (dawna „Safona”). Projekt koszulki oraz szalika widoczny jest poniżej.

Koszulki dostępne będą w kolorze białym w rozmiarach S, M, L, XL, XXL – cena: 30zł (ponieważ nie posiadamy własnych funduszy tak samo jak przy zamawianiu koszulek jubileuszowych Stali i Sparty Rejowiec Fabryczny płatności dokonujemy z góry). Koszulki mają być wykonane z najlepszej gatunkowo tkaniny. Przy zamawianiu należy podać rozmiar koszulki.

Szaliki będą dziane, dwustronne – cena: 25zł (również płatne z góry). Dla jasności – na szalikach widnieje skrót RKS ponieważ jest to szalik upamiętniający całe 60 lat klubu, a przez większość tego czasu Stal była Robotniczym Klubem Sportowym, postanowiliśmy zostać przy tradycji i nie zmieniać skrótu.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do zakupu jubileuszowych koszulek i szalików.

Prosimy o rozsyłanie linku do tej wiadomości po portalach społecznościowych Facebook, Twitter, nk.pl a także na GG i ustnie w szkołach czy też podczas spotkania ze znajomymi.

 


ZOBACZ PROJEKT JUBILEUSZOWEJ

KOSZULKI ORAZ SZALIKA

stalowcy.COM