Casting TVP do filmu o hitlerowskim Obozie Pracy w Poniatowej


Casting TVP do filmu o hitlerowskim Obozie Pracy w PoniatowejDrodzy Państwo. Ogłaszamy casting do filmu dokumentalnego opowiadającego o hitlerowskim Obozie Pracy, który funkcjonował na terenie Poniatowej w okresie II Wojny Światowej. Film powstaje na zamówienie TVP Historia. Pomysłodawczyniami filmu są Grażyna Stankiewicz i Olga Michalec-Chlebik, które są również autorkami takich filmów jak „Stalag 319” oraz „Białe Plamy – Kraśnik 1959”.

Statyści zagrają w scenach fabularyzowanych mających na celu przybliżenie atmosfery tamtych wydarzeń. Realizacja filmu rozpocznie się w połowie października 2011 r.

Casting rozpocznie się w Domu Kultury o godz. 17:00 w dniu 3 października. Zapraszamy głównie osoby o szczupłej budowie ciała. Poszukujemy również rekwizytów, które posłużą do scenografii, jak np. starych walizek, maszyn do szycia Singera, sienników, itp.

W związku z pojawiającymi się pytaniami informujemy, że nie jesteśmy organizatorami castingu, nie posiadamy aktualnych informacji nt. zapotrzebowania na statystów oraz sprzet, jesteśmy tylko medium, które publikuje informację o tym wydarzeniu. Wszelkich informacji proszę szukać w Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej lub pod numerem telefonu: 81 820 45 54

 

Poniżej znajduje film pt. „Stalag 319 – Chełm”

e-Poniatowa.pl