Rodzinny Festyn Parafialny z okazji 25-lecia poniatowskiej Parafii


Rodzinny Festyn Parafialny w PoniatowejDuszpasterze oraz Komitet Jubileuszowy serdecznie zapraszają Mieszkańców Poniatowej na Rodzinny Festyn Parafialny, który odbędzie się 19 czerwca na placu przy Kościele pw. Ducha Św. w Poniatowej o godzinie 14.00, zorganizowany z okazji 25-lecia naszej Parafii. W programie przewidziane są występy: Dziecięcej Kapeli Ludowej, zespołów młodzieżowych i szkolnych, przedszkola, Studia Tańca GRAWiTAN, zespołu KASTA ze Środowiskowego Ośrodka Wsparcia PINOKIO, Zespołu Estradowego NADZIEJA, Teatru MAGUTA – Warsztaty Terapii Zajęciowej, zespołu ARCYBRACTWO MUZYCZNE. Pomiędzy występami przypomniana zostanie
historia naszej Parafii, atrakcjami dodatkowymi będą: bogata część kulinarna, loteria, konkursy, ogródek zabaw dla maluchów oraz zwiedzanie Pałacu w Kraczewicach.

Rodzinny Festyn Parafialny w Poniatowej

,