Pechowa 13 dla Stali Poniatowa


Pechowa 13 dla Stali PoniatowaW 13 kolejce III ligi lubelsko-podkarpackiej Stal Poniatowa uległa na własnym obiekcie Karpatom Krosno 0:2 tym samym doznając piątej z rzędu porażki. W dzisiejszym spotkaniu kibice w Poniatowej doczekali się gradu żółtych kartek, prawdopodobnie 10 oraz dostali od zawodników Stali okazję obejrzenia jak w piłkę grać się nie powinno. Po tej porażce na dwie kolejki przed końcem rundy jesiennej żółto-niebiescy plasują się przedostatniej pozycji w tabeli. Wyprzedza ich tylko zespół z Soli, którego zawodnicy od początku rundy szukają innych klubów. Obecna sytuacja nie napawa optymizmem, jednakże zbliża się okienko transferowe, które przy zapowiedziach zarządu klubu o wzmocnieniach powinno zostać dobrze wykorzystane.
Przed Stalą jeszcze dwa spotkania w tym roku. W najbliższą sobotę Stal podejmować będzie w Poniatowej puławską Wisłę jednak to zespół z Puław będzie pełnił rolę gospodarza. Na koniec czeka nas mecz w Poniatowej z czerwoną latarnią Olenderm Sól – w tym spotkaniu dla zawodników Stali liczy się tylko 3 punkty. W przeciwnym razie Stal Poniatowa zajmie ostatnią pozycję na koniec rundy jesiennej.

Derby na remis.

W sobotę odbyło się spotkanie 9 kolejki rozgrywek Klasy A, w której to występują rezerwy Stali. W lokalnych derbach pomiędzy Stalą II a Draco Kowala padł remis 1:1. Bramkę dla Stali zdobył Łukasz Długosz. Po 9 kolejkach rezerwy Stali zajmują 5 lokatę w tabeli. Następne spotkanie Stali II zostanie rozegrane w Poniatowej a rolę gospodarza będzie pełnił zespół Bobry Karczmiska.

Zdjęcia ze spotkań: Stal – Karpaty Krosno oraz Stal II – Draco Kowala pojawią się w galerii w dniu jutrzejszym.

Źródło: stalowcy.COM