Poniatowska natura utrwalona na fotografii


Poniatowska przyrodaJak piękna jest Poniatowa wiedzą o tym mieszkańcy jak i goście, którzy mieli przyjemność odwiedzić nasze miasto. Nieważna jest pora roku, latem czy zimą u nas zawsze jest przepięknie. Zielone i pachnące od kwitnących kwiatów miasto i okolice wiosną. Latem kąpiele słoneczne oraz przejażdżka rowerkiem wodnym po zalewie miejskim w samym centrum Poniatowej. Jesień to spacer nad znajdującymi się w pobliżu zbiornikami wodnymi i podziwianie wszystkich odcieni czerwieni liści na drzewach. Natomiast zima to najlepszy czas na kulig po pobliskich lasach czy wieczorny spacer alejkami w parku miejskim.

Te wszystkie atrakcje mogą nie być znane osobom, które mają w planach lub się wachają z odwiedzeniem Poniatowej. Dlatego też przedstawiamy Wam krótką fotogalerię przedstawiającą część z wymienionych przez nas atrakcji jakie można przeżyć przyjeżdżając do Poniatowej. Zdajemy sobie sprawę, że przedstawiamy Wam zaledwie ułamek tego czym Poniatowa może Was ugościć. Jeśli natomiast chociażby jedna osoba oglądająca tą galerię zdjęć zmieni zdanie odnośnie naszego pięknego miasteczka będziemy w 100% uszczęśliwieni. Już niebawem przedstawimy drugą część zdjęć z serii „Poniatowa zaprasza”. Tym razem będzie to „fauna”.

Serdecznie zapraszamy do Poniatowej !

Zobacz zdjęcia przyrody w Poniatowej <-KLIK->

UWAGA: Podczas oglądania zdjęć mogą wystąpić problemy z i wyświetlaniem dlatego też prosimy w takim przypadku o odświeżenie strony (F5 lub Ctrl + F5). Za utrudnienia przepraszamy.

e-Poniatowa.pl