Dni Poniatowej: Publiczność „falowała”


Poniato-wiankiWczorajsze dni upłynęły mieszkańcom Poniatowej pod znakiem Hip Hopu i Reggae. Z okazji obchodów Dni Poniatowej w niedziele odbył się koncert w którym udział wzięli kolejno: poniatowska hiphopowa płeć piękna – Agia i Foka, Wyro i Zielu, poniatowska dobrodźwiękowa kapela reggae – Sound’s Good, Nie Ma Wyjścia. Gwiazdami wieczoru byli: Tabu oraz Junior Stress + Sun El Band.

Jeszcze rano nic nie zapowiadało, że prognoza pogody serwisu Pogodynka.pl, która mówiła o słonecznej niedzieli sprawdzi się. Na całe szczęście z upływem czasu nad Poniatową zaczęło ukazywać się coraz więcej promieni słonecznych co zdecydowanie podniosło frekwencję podczas obchodów Dni Poniatowej.

Muzyczną część obchodów rozpoczęła Agia, poniatowska płeć piękna stojąca po hiphopowej stronie, której nie straszna trema. Trzeba przyznać, że znakomicie wprowadziła publiczność w dalszą część koncertów. Po niej w chilloutowy nastrój wprowadził publiczność Wyro. Po nich na scenę wkroczyli dobrodżwiękowcy Sound’s i Nie Ma Wyjścia, którzy są już świetnie znani w Poniatowej z dobrego rozruszania publiki. Na deser na scenie pojawiła się kapela Tabu a po nich Junior Stress wraz z Sun El Band, którzy sprawili, że tego wieczoru cała Poniatowa falowała w rytm Reggae.

Wieka szkoda, że na takie wydarzenia mieszkańcy Poniatowej muszą czekać cały rok. Mamy nadzieję, że przyszły rok będzie o niebo lepszy od tego jeśli chodzi o imprezy tego typu.

Krótka fotorelacja z tego koncertu zostanie dołączona w dniu jutrzejszym.