Witamy ponownie !!!


Logo e-Poniatowa.plPo długiej, wakacyjnej przerwie powracamy z nową odsłoną serwisu. Nowa strona prócz nowego wyglądu ma też kilka innych plusów. Część z tych zmian skryptu serwisu będzie zauważalna przez Was bezpośrednio a część będzie widoczna dla administracji. Na chwilę obecną ustaliliśmy, że archiwum strony z naszej ponad półtorarocznej działalności pozostanie w swojej niezmienionej formie i będzie można „zajrzeć” do niego poprzez link obrazkowy widoczny na górze środkowego panelu.

Niestety prócz plusów mogą wystąpić również minusy, chociażby w prawdopodobnym, chwilowym spadku pozycji w Google.

Informujemy, że prace nad nowym wyglądem strony trwają nadal dlatego mogą zdarzać się chwilowe przerwy w „nadawaniu” e-Poniatowa.pl za co już teraz przepraszamy.
Dziękujemy za „wakacyjną” cierpliwość, która odzwierciedlała się w całkowitym braku świeżych wieści z Poniatowej i okolic. W najbliższych dniach wszystko powinno powrócić do normy.

Wiemy, że obecny wygląd i układ może nie przypaść Wam do gustu dlatego oddajemy w Wasze ręce specjalny temat na forum, w którym będziecie mogli napisać swoje pytania, uwagi czy też propozycje odnośnie nowej odsłony strony. Serdecznie zachęcamy do takiej formy współpracy, wszak ten serwis jest DLA WAS.

Zobacz temat na forum <-KLIK->

e-Poniatowa.pl