Już teraz zadaj pytanie kandydatom na Burmistrza Poniatowej


Zadaj pytanie kandydatom na Burmistrza Poniatowej

Ponieważ Wybory Samorządowe 2010 zbliżają się wielkimi krokami postanowiliśmy wyjść z inicjatywą, która pomoże poznać poglądy kandydatów na Burmistrza oraz odpowiedzi na nurtujące Was pytania odnośnie przyszłości naszego miasta. Uważamy, że warto poznać wcześniej co myślą i w jakim kierunku rozwoju naszego miasta chcą podążać w najbliższych latach kandydaci na Burmistrza Poniatowej.

Odpowiedzi uzyskane na zadane przez Was pytania mogą być bardziej wartościowe od tych, które sami kandydaci opublikują np. w swoich broszurkach wyborczych. Każde osiedle, każdy blok, każda klatka – jest wiele pytań, które chcielibyśmy zadać kandydatom ale nie mamy jak. Dzięki temu, że każdy kandydat zmierzy się z tymi samymi pytaniami, będzie łatwiej mieszkańcom porównać ze sobą kandydatury na najważniejsze stanowisko w Poniatowej, a co za tym idzie dokonać najlepszego wyboru podczas głosowania.

PRZEJDŹ I ZADAJ PYTANIE KANDYDATOM NA BURMISTRZA PONIATOWEJ

e-Poniatowa.pl