Zapraszamy na Zimowy obóz Dee Jay 2011 do Kazimierza Dolnego

Kurs DJ 2011 w Kazimierzu DolnymMyślisz, że zimą nie spotka Cię nic ciekawego? Nic bardziej mylnego – w związku z dużym zainteresowaniem Zimowym Obozem Dee Jay 2010 postanowiliśmy zrobić powtórkę z rozrywki i specjalnie dla Was zorganizowaliśmy zimową edycję szkolenia. Tradycyjnie już oferujemy Wam dużą dawkę wiedzy w połączeniu z niezapomnianymi wrażeniami z tygodniowej imprezy muzycznej w doborowym towarzystwie.

Na szkolenie składa się 40 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych. Oferujemy Ci udział w zajęciach z teorii i praktyki, z zakresu muzyki i obsługi sprzętu dyskotekowego i estradowego. Podział na dwie grupy szkoleniowe, zależnie od stopnia zaawansowania, zapewnia, że w przekazywaniu wiedzy skupimy się na tym, co jest Ci najbardziej potrzebne. Ale to nie wszystko – sprzęt renomowanych marek jest dostępny na okrągło i każdy ma możliwość ćwiczenia 24 h na dobę. A ćwiczyć będziesz pod okiem doświadczonych i fachowych wykładowców, którzy przez cały tydzień wytrwale będą przekazywać Ci wiedzę.
Nasz kurs to nie tylko sztywne ramy godzinowe – wykładowcy są przy Tobie też poza wyznaczonymi godzinami, więc każda minuta z tego tygodnia jest poświęcona muzyce! Masz też okazję poznać osoby, które ukończyły już nasze szkolenie – stała ekipa zawsze przyjeżdża na obozy i chętnie pomaga w zdobywaniu wiedzy. Uczestnictwo w kursie otwiera Ci też drogę do kariery – wystawiane przez nas zaświadczenia pomagają rozpocząć własną działalność gospodarczą dofinansowaną ze środków Unii Europejskiej, dzięki czemu nie startujesz od zera.
Szkolenie odbędzie się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. W okolicy znajdziecie stoki narciarskie w Rąblowie, SPA w Nałęczowie, Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy czy przeprawy promowe i zamek w Janowcu, więc jeśli komuś znudzi się muzyka, bez problemu znajdzie się inny sposób spędzania wolnego czasu. Wynajmujemy cały budynek, więc będzie to tydzień przepełniony muzyką!
Uwaga! Dla najlepszych kursantów propozycja współpracy z agencją bookingową!
Wszyscy uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz gadżety ufundowane przez sponsorów i znane firmy muzyczne. Każdy uczestnik DJ-KURSU otrzyma również zaświadczenie o ukończeniu kursu, a umiejętności osób, które pozytywnie przejdą egzamin końcowy, zostaną potwierdzone przez certyfikaty.

Gdzie? – Kazimierz Dolny
Kiedy? – 24-30 stycznia 2011r.
Konkrety? – Co tu dużo mówić – będzie się działo!

Interesujesz się produkcją muzyki?
Tylko u nas możesz wziąć udział w Kursie dla Producentów Muzycznych. Odbywa się on równolegle z kursem dla Dee Jay.

Podczas kursu odbywać się będą imprezy, na których kursanci sprawdzą swoje umiejętności. Na zakończenie obozu zapraszamy na imprezę finałową w dużym klubie – najlepsi pokażą, co potrafią!

Nie jesteś przygotowany na wydatki?
Jako jedyna firma szkoleniowa z zakresu DJ’ingu dajemy Ci możliwość rozłożenia płatności na raty!

Jesteś osobą bezrobotną?
Jesteśmy firmą wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych – Powiatowy Urząd Pracy może pokryć koszty Twojego szkolenia!

Liczba miejsc ograniczona – nie czekaj do ostatniej chwili!

Więcej informacji pod numerami telefonu:
660 771 970 (era)
535 771 970 (play)
697 427 279 (plus)

>> Odwiedź stronę DJ-KURS.PL <<

Zapraszamy!