Zapraszamy do kina CZYN. „Jak zostać królem” oraz „Ludzie Boga”.

Film pt. Jak zostać królemKino CZYN zaprasza na dwa filmy, które ukażą się w kwietniu. Pierwszy film pt. „Jak zostać królem” zostanie wyświetlony we wtorek 12 kwietnia o godzinie 17:00 oraz 19:00, natomiast drugi pt. „Ludzie Boga” zostanie wyświetlony we wtorek 19 kwietnia również w godzinach 17:00 oraz 19:00. Bilet wstępu na oba filmy kosztuje 12 zł. Serdecznie zapraszamy.

JAK ZOSTAĆ KRÓLEM

Kino CZYN, 12 kwietnia (wtorek), godz. 17.00 i 19.00, cena biletu: 12 zł
reżyseria: Tom Hooper
Film otrzymał Oskary w kategoriach: najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy aktor pierwszoplanowy, najlepszy scenariusz.
Fascynująca opowieść o człowieku, który uratował królestwo i w przełomowym momencie historii mężnie poprowadził Anglików w walce przeciwko najeźdźcy. Po szokującej abdykacji Edwarda VIII książę Albert musi, mimo wielkich oporów, zasiąść na tronie Anglii jako Jerzy VI.
Film pt. Jak zostać królem

LUDZIE BOGA

Kino CZYN, 19 kwietnia (wtorek) godz. 17.00 i 19.00, cena biletu: 12 zł
reżyseria: Xavier Beauvois
Film jest zainspirowany wydarzeniami, które miały miejsce w Tibhirine w Algierii, między 1993 a 1996 rokiem.
Lata 90., w górach Maghrebu znajduje się klasztor cystersów. Ośmiu francuskich mnichów żyje pośród ludności muzułmańskiej. Gdy fundamentaliści islamscy mordują grupę zagranicznych pracowników, region ogarniają zamieszki i związany z nimi niepokój. Wojsko proponuje zakonnikom ochronę i opuszczenie miejsca zagrażającego ich życiu. Jednak mnisi bez względu na rosnące wokół nich niebezpieczeństwo, decydują się zostać. Niedługo potem otrzymują od terrorystów ostrzeżenie.

 

Film pt. Ludzie Boga

 

e-Poniatowa.pl