Zadaj Pytanie kandydatom na Burmistrza Poniatowej

Ponieważ Wybory Samorządowe 2010 zbliżają się wielkimi krokami postanowiliśmy wyjść z inicjatywą, która pomoże poznać poglądy kandydatów na Burmistrza oraz odpowiedzi na nurtujące Was pytania odnośnie przyszłości naszego miasta. Uważamy, że warto poznać wcześniej co myślą i w jakim kierunku rozwoju naszego miasta chcą podążać w najbliższych latach kandydaci na Burmistrza Poniatowej.

Odpowiedzi uzyskane na zadane przez Was pytania mogą być bardziej wartościowe od tych, które sami kandydaci opublikują np. w swoich broszurkach wyborczych. Każde osiedle, każdy blok, każda klatka – jest wiele pytań, które chcielibyśmy zadać kandydatom ale nie mamy jak. Dzięki temu, że każdy kandydat zmierzy się z tymi samymi pytaniami, będzie łatwiej mieszkańcom porównać ze sobą kandydatury na najważniejsze stanowisko w Poniatowej, a co za tym idzie dokonać najlepszego wyboru podczas głosowania.

Naszą akcję w skrócie można opisać w kilku punktach:

1) Zgromadzenie pytań od mieszkańców Poniatowej do kandydatów,

2) Wybranie spośród wszystkich pytań te pytania, które według nas mają największą wartość,

3) Wysłanie do kandydatów drogą elektroniczną lub pocztową wybranych przez nas pytań, lecz nie wcześniej niż przed ogłoszeniem pełnej listy kandydatów tj. 22 października.

4) Publikacja odpowiedzi kandydatów na zadane przez mieszkańców pytania.

Jesteśmy przekonani, że staniecie na wysokości zadania i pomożecie nam w stworzeniu listy pytań do kandydatów.  W miarę upływu czasu będziemy się starać wybierać najciekawsze pytania i publikować je w tym temacie

Jednocześnie prosimy już teraz o zadawanie pytań, które będą nadawały się do publikacji. W związku z „niecierpliwością” kilku osób informujemy, że lista pytań ukaże się na forum dopiero po fakcie wysłania do wszystkich kandydatów tj. nie wcześniej niż 22 października.

>> Temat można również śledzić na naszym forum. <<

Zadaj Pytanie kandydatom na Burmistrza Poniatowej

[contact-form 2 „Pytania do kandydatów na Burmistrza Poniatowej”]