Powrót na stronę główną

Odpowiedzi kandydatów na Burmistrza Poniatowej na pytania mieszkańców.


LISTA KANDYDATÓW | POWRÓT NA E-PONIATOWA.PL

Wybory Samorządowe 2010 zbliżają się wielkimi krokami. 21 listopada wybierzemy swoich przedstawicieli na najbliższe
4 lata. W związku z tym postanowiliśmy wyjść z inicjatywą, która pomoże poznać poglądy kandydatów na Burmistrza Poniatowej a także poznać odpowiedzi na nurtujące Was pytania na temat przyszłości naszego miasta.
Uważamy, że warto poznać przed wyborami co myślą i w jakim kierunku rozwoju naszego miasta chcą podążać w najbliższych latach kandydaci na najważniejsze stanowisko w Poniatowej.
Dzięki temu, że każdy kandydat zmierzy się z tymi samymi pytaniami, będzie łatwiej Wam porównać ze sobą kandydatury na najważniejsze stanowisko w Poniatowej, a co za tym idzie dokonać lepszego wyboru podczas głosowania.

Według nas odpowiedzi uzyskane na zadane przez Was pytania są bardziej wartościowe od tych, które sami kandydaci opublikują np. w swoich broszurkach wyborczych.

Cieszy nas fakt, że nasza inicjatywa „Zadaj pytanie kandydatom na Burmistrza Poniatowej” powiodła się. Na początku nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania akcją. Na szczęście okazało się odwrotnie. Na naszą skrzynkę e-mail wpłynęły dziesiątki pytań, z czego najlepszych 30 zostało wysłanych do kandydatów.
Niestety pomimo zgłoszenia chęci udziału w naszej inicjatywie, Pan Artur Podgórski nie dostarczył nam odpowiedzi.

Chcemy podziękować wszystkim mieszkańcom Poniatowej, którzy czynnie włączyli się do naszej akcji zarówno poprzez zadanie pytania jak i włączenie się do dyskusji na Forum.

Kandydaci na Burmistrza Poniatowej

Aby zobaczyć jak kandydat odpowiadał na pytania mieszkańców kliknij na odpowiednie zdjęcie

Lilla Stefanek Artur Podgórski Krystyna Sołdek