Ważna wygrana Stali Poniatowa z rezerwami Bogdanki Łęczna

Stal Poniatowa pokonuje rezerwy Bogdanki ŁęcznaPo bramkach Michała Czarneckiego, Sebastiana Dziosy oraz Adriana Kowalskiego poniatowska Stal wygrywa przed własną publicznością z Bogdanką II Łęczna 3:2, tym samym zapisując na swoim koncie bardzo ważne 3 punkty! Tego dnia poniatowski zespół zdecydowanie zasłużył na komplet punktów zasypując co pewien czas bramkarza Bogdanki strzałami na bramkę.

Już w 5 minucie Łęczyński zespół powinien występować tylko w dziesięciu, niestety nieudolność sędziowska doprowadziła do tego, że bramkarz Bogdanki po brutalnym faulu na Karolu Czajce poza polem karnym dostał tylko żółtą kartkę. Pierwsi bramkę strzelili Łęcznianie, którą w 17 minucie zdobył Jacek Folkowski. W 25 minucie wyrównał Michał Czarnecki.

W drugiej połowie ponownie pierwsi bramkę zdobyli Łęcznianie po strzale Kamila Dubickiego piłka przelobowała Patryka Zakrzewskiego, ten ją jednak wybił tak niefortunnie, że opadająca piłka odbiła mu się od pleców wpadając do bramki. W 69 minucie, po faulu w polu karnym na Karolu Czajce wynik wyrównuje Sebastian Dziosa. W 74 minucie poniatowscy kibice zobaczyli to co tak bardzo się podobało przy rzutach rożnych czyli “strzał z przepuszczenia”, który wykorzystał Adrian Kowalski ustalając wynik spotkania na 3:2. W doliczonym czasie wspaniałą okazję zmarnował Karol Czajka, po którego strzale piłka minęła o centymetry bramkę Bogdanki.

Dzięki tej wygranej pozytywne nastroje powróciły!