Studio Językowe ONE STEP w Poniatowej zaprasza

Studio językowe ONE STEP w PoniatowejWzrasta świadomość społeczna, a wraz z nią liczba osób, dla których znajomość języka angielskiego jest jedną z kluczowych umiejętności. Studio Językowe ONE STEP (strona WWW) powstało z myślą o tych wszystkich, którzy chcieliby doskonalić swoją naukę języka angielskiego poza szkołą, studiami czy pracą.
Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo kursy i zajęcia z języka angielskiego, natomiast w przyszłości planujemy rozszerzyć tą ofertę o naukę innych języków obcych, w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań.
Celem Studia jest stworzenie kameralnego miejsca sprzyjającego nauce języka obcego. Nie nastawiamy się na ilość, ale na jakość. Poziom nauczania będzie tutaj zawsze bardzo wysoki, co oczywiście będzie się wiązało z dużym wkładem ze strony Słuchacza. Jeśli chcesz naprawdę nauczyć się języka, spędzić fajnie czas, poznać kulturę innych krajów – to miejsce jest idealne dla Ciebie.
Każdy wie, że najlepszą inwestycją jest wiedza.

Zainwestuj w siebie i swoje dziecko !

Nasze Studio nie stosuje jednej metody nauczania. Każda metoda ma swoje plusy i minusy, dlatego najlepiej łączyć różne metody i wyciągać z nich jak najlepsze taktyki i strategie. Każda grupa wiekowa wymaga innego podejścia, innej metody.
W naszym Studiu przeważać będą metody nowoczesne, które najbardziej trafiają do Słuchaczy. Nie zabraknie również metod tradycyjnych, bez których czasami zrozumienie języka obcego byłoby trudne.
Każda lekcja będzie zawierać czytanie, słuchanie, pisanie, a przede wszystkim mówienie. Komunikacja w naszym świecie jest dzisiaj najważniejsza i to właśnie ta funkcja języka jest dla nas priorytetowa.
Każdy kurs opiera się o nowoczesny podręcznik renomowanego wydawnictwa, który będzie wzbogacany dodatkowymi materiałami przygotowanymi przez lektora.

Na każdych zajęciach obecne są:
– podręczniki i słowniki renomowanych wydawnictw
– pomoce naukowe i dydaktyczne w formie dodatkowych materiałów xero, książek, gier, filmów, prezentacji
– regularne powtórki materiałów
– liczne testy oraz inne formy sprawdzania wiedzy (dyktanda, dyskusje, dialogi w parach)
– zadania domowe

Studio językowe ONE STEP w Poniatowej