Salon mody MJ FASHION zaprasza na zakupy!

Salon Mody MJ FASHION w PoniatowejSalon mody MJ FASHION proponuje odzież damską, męską i młodzieżową, zarówno elegancką jak i codzienną. Oferujemy najnowsze kolekcje wiodących marek odzieżowych :
RADER JEANS – oryginalne spodnie jeansowe damskie i męskie, spódnice, tuniki
HAnanke – damskie bluzki na wyjątkowe okazje i sukienki, zawsze najnowsze kolekcje
MALTON – wieczorowe suknie i okazjonalne
JURANDO – producent eleganckich koszul męskich, wizytowe i codzienne
MARTA – unikatowa kolekcja z dzianin wiskozowych
COLLECTION ADAM – producent wysokiej klasy krawatów 100% polyester, jedwabnych, muszek, pasów, apaszek, fularów, plastronów, kamizelek ślubnych, . Collection Adam jest wyłącznym przedstawicielem marki Pierre Cardin.
RAMOSS – turecki producent bluz, longów i koszul męskich
Poza wiodącymi markami nasz asortyment dobieramy wśród producentów włoskich i tureckich.

Salon Mody MJ FASHION w Poniatowej


Salon Mody MJ FASHION w Poniatowej

W naszej ofercie są tuniki, bluzki damskie, kurtki, bluzy męskie, spodnie, bielizna, rajstopy, biżuteria sztuczna oraz perfumy KLEO. Rozlewnia francuskich perfum daje możliwość zakupu perfum na mililitry w atrakcyjnej cenie 1zł za 1ml.
Perfumy KLEO to oparte na najlepszych francuskich tradycjach i składnikach z Grasse, światowej stolicy perfum. Kompozycje nawiązują do najbardziej znanych zapachów świata. To produkty bardzo wysokiej jakości, nie różniącej się od produktów firmowanych przez wielkie firmy koncerny kosmetyczne czy światowej sławy domy mody.
W swoim składzie perfumy KLEO nie posiadają wody, podobnie jak zapachy wielkich koncernów kosmetycznych, przez co są bardzo trwałe i nie mają terminu ważności.
Każdy zapach z serii KLEO jest autentyczny, chociaż podobny do określonej marki, której nazwę umieszczamy jedynie dla wygody klientów podczas zapoznawania się z produktami w naszej kolekcji. Kompozycja perfum jest tworzona we Francji i może być rozpoznana dzięki swojej wysokiej jakości oraz nasyceniu składnikami naturalnymi.
Idea dobrego zapachu jest pojęciem subiektywnym, niemniej jednak zapach ten winien być zasadniczo taki, aby najlepiej się komponował z naturalnym zapachem skóry i w ten sposób stanowił cechę wyróżniającą człowieka.

Salon Mody MJ FASHION w Poniatowej

Od niedawna uruchomiliśmy punkt przyjęć pralni chemicznej oraz komis i wypożyczalnię sukien ślubnych, w którym można wstawić suknie do komisu jak i wypożyczyć lub kupić. Wszystkie modele są systematycznie fotografowane i dodawane do katalogu dostępnego na stronie firmowej pod adresem http://www.mjfashion.pl/suknie-slubne oraz do katalogu znajdującego się w salonie.

Głównym atutem sklepu jest sprzedaż internetowa. Pod adresem sklepu www.mjfashion.pl możemy obejrzeć towar następnie go kupić poprzez stronę, odebrać w sklepie lub wybrać wysyłkę pod dany adres. Zakupy online są zawsze premiowane korzystnym rabatem.

Co miesiąc inna promocja!

Salon Mody MJ FASHION zaprasza:
CH Róża, ul.Szkolna 2a, I piętro, Poniatowa
w godz. pn.-pt. 9.30-17.30, sob. 9-13
tel. 818276036, 664 419 192
www.mjfashion.pl

ZAPRASZAMY!!!

Artykuł powstał w ramach reklamy poniatowskich przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na darmową reklamę na łamach naszego serwisu. Przekonaj się jak łatwo Twoja firma może znaleźć się na tej liście.

e-Poniatowa.pl