Relacja z Zimowego Obozu Dee Jay 2011 w Kazimierzu Dolnym

Zimowy Obóz Dee Jay 2011 w Kazimierzu DolnymMamy za sobą kolejny obóz DJ-KURSu i kolejne wspomnienia. Tym razem z naszym kursem zawitaliśmy w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, miasteczku typowo turystycznym. Było jednak do przewidzenia, że wszyscy, wykładowcy i kursanci, będziemy tak pochłonięci muzyką, że nikomu nie przyjdzie do głowy, żeby wybrać się na spacer brzegiem Wisły lub starówką i podziwiać to piękne miasteczko.

Zimowy Obóz Dee Jay 2011 w Kazimierzu Dolnym

Pierwszego dnia wykorzystaliśmy możliwość bliższego poznania się, co uskutecznialiśmy każdego wieczoru, grając do późnych godzin porannych. Do dyspozycji mieliśmy cały dom z widokiem na Wisłę i Puławy i bez sąsiadów, dzięki czemu nasze nocne granie nikomu nie przeszkadzało. Jak na każdej edycji, i tym razem trafiła się ekipa z całej Polski, w różnym wieku i z różnymi poglądami. Na szczęście mieliśmy w składzie naszego kursowego psychologa, Deni, która skutecznie rozwiązywała wszelkie konflikty i wspierała siłą ducha wszelkich wątpiących w swoje umiejętności. Wielką siłą ducha i wytrwałością wykazał się też Piotrek, który mimo wszystko postanowił wziąć udział w kursie i spróbować swoich sił jako prezenter muzyczny. Jest świetnym przykładem dla każdego, kto pragnie osiągnąć w życiu wszystko – trzeba tylko chcieć!

Zimowy Obóz Dee Jay 2011 w Kazimierzu Dolnym

Każdego dnia tradycyjnie odbywały się zajęcia teoretyczne, a po nich – wielogodzinna praktyka do późnych godzin porannych pod okiem wykładowców. Tym razem nasze stałe szeregi zasilił Q-Bass, który przeprowadził wykłady na temat mikrofonów i emisji głosu oraz uczył kursantów praktyki, a także opowiadał o swoich klubowych doświadczeniach. Wśród wykładowców zawitał też już po raz drugi Robo, uczestnik DJ-KURSu w Tychach, a obecnie rezydent Clubu Babylon. W składzie nie zabrakło Artiego i Gosi, jednak mieli oni małe problemy zdrowotne, przez co chwilowo musieli się oszczędzać, aby przez kolejne dni być w pełni sił i nadrabiać początkową niedyspozycję. Niestety, takie są uroki zimy. Na szczęście wspierał nas też K-Tronic, który dzięki swojej nieskończonej energii dzielnie przekazywał kursantom swoją wiedzę.

Zimowy Obóz Dee Jay 2011 w Kazimierzu Dolnym

W piątek odbył się egzamin teoretyczny, a następnie praktyczny, podczas którego kursanci prezentowali przygotowane przez siebie sety. Część kursantów zapowiedziała swoją obecność na kolejnym kursie, na który zapraszamy już w lipcu!

Zimowy Obóz Dee Jay 2011 w Kazimierzu Dolnym

>> Odwiedź stronę DJ-KURS.PL <<