Pierwsza wygrana Stali Poniatowa

PoniStal - Unia Nowa Sarzynaatowska Stal pokonała na wyjeździe Unię Nowa Sarzyna 1:0. Skazana na pożarcie przez większość ” piłkarskich ekspertów” Stal od pierwszych minut spotkania narzuciła przeciwnikowi własny styl gry. Upragniona bramka na wagę 3 punktów padła w 73 minucie i była dziełem Karola Struga. Dzięki tej wygranej po dwóch kolejkach III ligi lubelsko-podkarpackiej żółto-niebiescy zajmują 10 lokatę w tabeli. Niestety podczas spotkania powracający do poniatowskiego klubu po „krótkiej” absencji Jarosław Grajper prawdopodobnie doznał złamania nosa. Szerszy opis tego spotkania znajdziemy na stronie stalowcy.COM. Zawodnikom Stali gratulujemy pierwszych zdobytych punktów a Jarkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!