Nasi partnerzy

PARTNERZY to dział w którym zamieszczamy witryny WWW instytucji, firm i osób prywatnych o różnym charakterze swojej działalności, którzy są naszymi partnerami w sieci bądź wspieramy i popieramy ich działalność.

SERWIS KIBICÓW STALI PONIATOWA:


stalowcy.COM Jesteśmy w sieci od 2005 roku. Tym samym jesteśmy najdłużej funkcjonującym serwisem Stali Poniatowa. Początkowo pisaliśmy o naszej Stali pod adresem stalponiatowa.cba.pl. W grudniu 2006 roku zaczęła się nowa historia dla kilku osób redagujących poprzedni Serwis Kibiców Stali, trwająca aż do dziś – tak powstał Oficjalny Serwis Kibiców Stali stalowcy.COM.
Po drodze, z Serwisu stalponiatowa.cba.pl do stalowcy.COM był również krótki epizod z Forum, spełniającym tymczasowo rolę strony Kibiców Stali. Forum to znajduje się pod adresem boys1951.mojeforum.net. Oficjalny Serwis Kibiców Stali stalowcy.COM początkowo, przez pierwszy rok funkcjonowania istniał pod adresem stalowcy.info. Po roku zdecydowaliśmy ostatecznie przejść na domenę stalowcy.COM.
Przez pierwsze trzy lata istnienia naszego Serwisu przez naszą redakcję „przewinęło” się kilka początkujących redaktorów. Jednym z „najwierniejszych” jest Żaba, który z krótkimi przerwami pisze dla Was od 2006 roku do chwili obecnej [stan na listopad 2008r.]. Od 2005 do 2008 roku pozostała tylko jedna osoba, która w dalszym ciągu poświęca swój czas aby promować poprzez nasz Serwis poniatowską Stal. Obecnie piszący pod pseudonimem GTW [stan na listopad 2008r.] jest właścicielem domeny, głównym administratorem oraz redaktorem Oficjalnego Serwisu Kibiców Stali.
Z upływem czasu szata graficzna Serwisu zmieniała się kilkakrotnie. Od początków do chwili obecnej cały czas szukamy jak najlepszych rozwiązań, dodając lub ujmując działy tematyczne, tak aby nasz Serwis był dla wszystkich użytkowników przyjazny.
Działamy jako Oficjalny Serwis Kibiców Stali Poniatowa. Serwis nasz jest serwisem niezależnym. Nasza redakcja nie jest w żaden sposób powiązana z klubem i zarządem Stali, co w głównej mierze przyczynia się do tego, że od początków istnienia pozostajemy miarodajni, czasem piszący o „niewygodnych” problemach dla każdej ze stron, zarówno ze strony tych najważniejszych dla których prowadzimy Serwis czyli Kibiców jak i zawodników czy zarządu klubu.
U nas znajdziecie artykuły, których na próżno szukać na oficjalnej stronie klubu i odwrotnie. Oficjalna strona klubu znajduje się pod adresem stalponiatowa.pl

AKCJA „NIE DAJ SIĘ ALERGII” JaAlergik.pl


JaAlergik.pl – Jesteśmy zespołem dziennikarzy, którzy zajmują się tematyką alergii. Koordynujemy ogólnopolską akcję pt. „Nie daj się alergii” która łączy działalność mediów i dziennikarzy z wiedzą i umiejętnościami lekarzy. W tym zakresie wykorzystujemy nasze doświadczenie zdobyte w redakcji www.jaalergik.pl, który jest specjalistycznym serwisem dla alergików i astmatyków.
Założeniem akcji jest to, aby w mediach pojawiło się jak najwięcej publikacji (artykułów, filmów video) podejmujących problem alergii. Celem jest pomoc jak największej liczbie osób zmagających się z chorobą. Liczymy, że dzięki tej akcji wzrośnie wśród społeczeństwa wiedza na temat alergii, profilaktyki, sposobów zapobiegania i leczenia. Mówimy o sprawach, o których lekarz, podczas wizyty u niego w gabinecie, nie ma czasu powiedzieć. W ten sposób wszyscy możemy pomóc alergikom i zahamować lawinowo rosnącą falę zachorowań. Może Wy też już jesteście alergikami?

INFONALECZOW.PL

infonaleczow.pl – Wystartowaliśmy 26 maja 2009 roku i uzyskaliśmy przychylność Burmistrza Miasta Nałęczowa Pana Andrzeja Ćwieka, który zainspirował nasze działanie swoim kontrowersyjnym pomysłem „Nałęczów – Miasto bez reklam”. Reklamy e-serwisu będą informować o naszym istnieniu zarówno mieszkańców jak i licznych gości. Ten serwis jest oknem na cały świat. Promuje walory klimatyczne, wszystkie firmy oraz obiekty turystyczne naszego miasta i okolic. Już jesteśmy patronem medialnym SKANDIA MARATON LANG TEAM i GRAND PRIX MTB. Obiecaliśmy Panu Czesławowi Langowi, że będziemy promować kolarstwo w Nałęczowie, gminie i regionie. W efekcie naszych działań w przyszłym roku w maratonie wystartuje więcej zawodników, a jeszcze więcej osób będzie im kibicować.
Chcielibyśmy także przypomnieć naszemu Miastu jego dawną nazwę „NAŁĘCZÓW-ZDRÓJ” – Miasta Zdrowia.

Życzymy miłej współpracy,
zespół infonaleczow.pl