Dołącz do nas


Dołącz do nas !!!

Jesteś zainteresowany tworzeniem wspólnie z nami Portalu ? Tworzeniem pozytywnego wizerunku naszego miasta w sieci ? Dołącz do nas ! Damy Ci okazję i możliwość sprawdzenia się w zawodzie Redaktora on-line.
W zamian oferujemy Ci współpracę w miłym gronie, możliwość zdobycia doświadczenia oraz podstaw związanych z prowadzeniem serwisów internetowych.
Ponieważ chcemy się ciągle rozwijać, potrzebujemy do pomocy odpowiedzialnych ludzi, którzy poświęcą chwilę na aktualizację oraz rozwój Portalu e-Poniatowa.pl. Poszukujemy osób na „stanowiska”: redaktor newsów, felietonista, młodszy administrator serwisu oraz fotograf.

Redaktor newsów i felietonista – osoba, która będzie w miarę czasu uzupełniać aktualności i informacje z prasy czy internetu. Od felietonisty wymagamy aby „od czasu do czasu” napisał jakieś własne przemyślenia na tematy związane z naszym miastem lub problemami związanymi z nim.

Młodszy administrator – osoba, która zna się „co nieco” na CMS lub wyrazi chęć szybkiej nauki i pomocy z naszej strony. Nasz Serwis oparty jest na bardzo łatwym w obsłudze skrypcie. Oczywiście uprzednio udzielimy „szybkiej lekcji” obsługi portalu a dokładniej tych elementów na których nam najbardziej zależy.

Fotograf – osoba z własnym aparatem fotograficznym. Nie musi to być żaden „super sprzęt” wystarczy zwykła cyfrówka. Osoba, która często robi „wypady” na miasto lub chociażby sporadycznie. Co do fotografa nie wymagamy aby była to tylko jedna osoba. Każdy kto akurat wziął ze sobą na miasto aparat może nam przesłać swoje fotografie na adres e-mail podany poniżej. W zamian umieszczamy podpis fotografa no i możliwość szerszego pochwalenia się swoją fotografią.

Jeżeli czujesz się na siłach i uważasz, że możesz nam pomóc napisz do nas na adres e-mail: redakcja@e-poniatowa.pl bądź na numer GG: 8288547