O nas


e-Poniatowa.pl jest (aktualnie zamkniętym) Serwisem Informacyjnym Mieszkańców Poniatowej (Aktualny status: ARCHIWUM), małego miasteczka położonego w południowo-wschodniej części naszego kraju. Naszym głównym celem jest promocja Poniatowej w sieci, ukazywanie jej walorów przyrodniczych oraz turystycznych, promowanie różnego rodzaju inicjatyw społecznych a także branie czynnego udziału w „upiększaniu” i udoskonalaniu naszego miasta. Chcemy aby tak jak na widocznym powyżej obrazku ten portal tworzyło wiele osób, nie tylko pomysłodawcy ale również mieszkańcy Poniatowej, chcący dzielić się z innymi swoimi problemami, przemyśleniami oraz wszystkim tym co nurtuje nas w życiu codziennym, nie tylko sprawy związane z naszym miastem ale również rejonem, państwem czy całym światem. W swoje szeregi z miłą chęcią przymiemy każdą osobę, która wyrazi chęć współpracy i wykaże się w swojej nowej roli. Nie zamykamy się na żadnego rodzaju propozycje, które w pośredni lub bespośredni sposób prowadzą do pozytywnych zmian w naszym kochanym miasteczku.

Zapraszamy do Poniatowej !!!

 

Serwis e-Poniatowa.pl jest portalem niezależnym i apolitycznym nie czerpiącym żadnych korzyści materialnych ze swojej działalności.
Jesteśmy w sieci od 1 stycznia 2009 r. Kopiowanie treści oraz zdjęć zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą ich właścicieli

Kontakt: e-mail: redakcja[at]e-poniatowa.pl,

Jeśli podoba Ci się nasza praca i chcesz nas promować w sieci na swojej WWW lub po prostu chcesz się wymienić bannerami to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do współpracy.

Dodatkowo jesteśmy w stanie w miarę czasu i możliwości wykonać baner pod konkretną witrynę tak aby jak najbardziej pasowała do Waszych potrzeb.