Centrum budownictwa Bifarb – Bimar w Poniatowej zaprasza!

Centrum Budownictwa Bifarb - Bimar w PoniatowejCentrum budownictwa Bifarb – Bimar w Poniatowej to miejsce, w którym można zakupić wszelkie materiały związane z budową, remontem i wyposażeniem naszych domów i mieszkań. Z naszym CB zbudujesz dom, zakupisz drzwi, panele podłogowe, farby, art. chemii budowlanej i wiele innych artykułów, które sprawią, że Twój dom stanie się niepowtarzalny. Znajdziesz tutaj towary, które zaspokoją wszelkie potrzeby i gusty a nasz szeroki wachlarz usług i doświadczeń pomoże Państwu w dokonaniu wielu trafnych wyborów.

Więcej o naszej firmie a także o oferowanych przez nas produktach dowiecie się Państwo z naszej strony internetowej na którą serdecznie zapraszamy – www.Bifarb.pl

BIFARB

Jesteśmy na rynku od 1989 r. i cały czas funkcjonujemy jako firma rodzinna.
Staramy się otaczać Naszych klientów profesjonalną opieką w zakresie tworzenia i przekształcania wnętrz mieszkalnych tak aby były one piękne, funkcjonalne, nowoczesne i oryginalne. Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem oraz szeroką ofertą towarową. Pragniemy abyście Państwo czuli się u nas jako wyjątkowi i mili goście, którym pomagamy z wielką ochotą wyposażyć ich dom marzeń.

Siedziba Bifarb - Farby przy ul. Brzozowej 2

Siedziba Bifarb - Farby przy ul. Brzozowej 2

Siedziba Bifarb - Hydraulika przy ul. Nałęczowskiej 4

Siedziba Bifarb - Hydraulika przy ul. Nałęczowskiej 4

U nas nie jesteście anonimowymi klientami wielkich marketów ale dobrymi znajomymi, którzy mogą liczyć na naszą pomoc.

BIMAR

Oferta nasza skierowana jest do tych z Państwa, którzy planują budowę, lub rozbudowę domu, remont mieszkania, adaptację terenów przydomowych.
W sprzedaży mamy materiały wiodących producentów branży budowlanej. Zakupić u nas można nieomal wszystkie materiały do budowy domu, od fundamentu, poprzez ściany, strop, pokrycia dachowe, na materiałach wykończeniowych kończąc. Posiadamy także sprawny transport HDS.

Siedziba Bimar przy ul. Szkolnej 25

Siedziba Bimar przy ul. Szkolnej 25

Naszym Klientom proponujemy korzystne ceny i profesjonalną obsługę.

Serdecznie zapraszamy.


Pokaż Lokalizacja sklepów Bifarb – Bimar w Poniatowej na większej mapie

ZAPRASZAMY!!!

Artykuł powstał w ramach reklamy poniatowskich przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na darmową reklamę na łamach naszego serwisu. Przekonaj się jak łatwo Twoja firma może znaleźć się na tej liście.

e-Poniatowa.pl